Header Ads

Jak korzystać z Wismec Bellerophon RTA - Wismec Manual

Jak używać Bellerophon RTA? 


1. Składanie RTA

① Bądź pewien, że twoje ręce są czyste przed rozpoczęciem składania
② Rozłóż na części podstawę rozpylacza
③ Zainstaluj osłoniętą cewkę Po instalacji cewki, ogrzej cewkę, a następnie ostudź.
④ Zainstaluj odpowiednią bawełnę Odetnij kawałek bawełny i umieść ją w środku. Przytnij knot do pewnego stopnia i upewnij się, że nie jest on zbyt długi lub zbyt krótki.
⑤ Użyj cieczy, aby zwilżyć cewkę i wyreguluj knot.

2. Uzupełnianie E-płynem
① Przytrzymaj zbiornik jedną ręką, a drugą odkręć końcówkę kroplówki i górną pokrywkę
② Trzymaj zbiornik pod kątem 45 stopni, dodawaj e-płyn przez dwa otwory i zwróć uwagę, żeby nie kapał do centralnej rury odpowietrzającej;
③ Ostrożnie i mocno zamknij zawór. Poczekaj kilka minut, aż bawełna organiczna nasyci się całkowicie.

3. Regulacja przepływu powietrza Możesz swobodnie regulować przepływ powietrza, obracając pierścień przepływu powietrza na spodzie.

Gwarancja Prosimy o kontakt z Państwa dystrybutorami WISMEC w celu uzyskania warunków gwarancji. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku błędu użytkownika.

Okres gwarancji dotyczy wyłącznie autentycznych produktów WISMEC w okresie gwarancji od daty zakupu przez użytkownika końcowego.

Ostrzeżenie 1. Trzymaj poza zasięgiem dzieci. 2. Nie zaleca się stosowania produktu przez osoby młode, niepalące, kobiety w ciąży lub karmiące piersią lub osoby, które są uczulone/wrażliwe na nikotynę.

Przeciwwskazania

1. Urządzenie powinno być naprawiane wyłącznie przez firmę Wismec. Nie należy próbować naprawiać urządzenia samodzielnie, gdyż może dojść do uszkodzenia lub obrażeń ciała.

2. Nie należy pozostawiać produktu w środowisku, w którym panuje wysoka temperatura lub wilgoć, gdyż może ulec uszkodzeniu. Właściwa temperatura pracy wynosi od 0°C do 45°C podczas ładowania i -10°C do 60°C podczas używania.

3. Trzymać z dala od wody.

Możliwe niepożądane skutki uboczne
1. Używanie tego produktu może być szkodliwe dla zdrowia. 2. Osobom, u których wystąpiła niepożądana reakcja po użyciu produktu, zaleca się stosowanie e-liquidu z niższą zawartością nikotyny lub bez nikotyny.


No comments

Powered by Blogger.